пошук по сайту
| Укр Рус |
 Топографічна мапа місцевості
Землі Садівської сільської ради
 

Офіційні документи

Проект рішення «Про зміни в рішенні «Про затвердження переліку майна, яке належить комунальній власності Садівської територіальної громади» 8-ої сесії, 6-го скликання № 75 від 16.03.2011 року» Проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Зайцеву С.М.» Додаток № 1 до проекту рішення сесії VI скликання Садівської сільської ради
11.11.2011
Додаток № 1 до проекту рішення сесії VI скликання Садівської сільської ради
документ на скачування у форматі: .xls, 78 кб, id: 48
Проект рішення «Про звіт щодо виконання сільського бюджету за III квартал 2011 року» Проект рішення «Про внесення змін до рішення п’ятої сесії VI скликання від 30.12.2010 року № 27 «Про сільський бюджет на 2011 рік», та фінансування за рахунок вільного залишку спеціального фонду бюджету розвитку сільського бюджету» Проект рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою про передачу у спільну часткову власність земельної ділянки Желєзняк Т.Г., Шаповаловій Н.Г. (присадибні ділянки)» Проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Ревуновій Г.В.» Проект рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу гр. Дудінову О.М.» Проект рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» Проект рішення «Про скасування рішення № 531 тридцять восьмої сесії п’ятого скликання від 24.02.2011» Проект рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою про передачу у спільну часткову власність земельної ділянки Желєзняк Т.Г., Шаповаловій Н.Г. (присадибні ділянки)» Рішення № 133 від 04.10.2011 «Про переведення земельних ділянок у землі запасу»
04.10.2011
Рішення № 133 від 04.10.2011 «Про переведення земельних ділянок у землі запасу»
Дванадцята сесія шостого скликання
документ на скачування у форматі: .jpg, 118 кб, id: 38
Розпорядження сільського голови про скликання 12-ої сесії шостого скликання сільської ради Проект рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу гр. Клоченок О.В.» Проект рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу гр. Герасимовій А. Б.» Проект рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Дудінову О.М.» Проект рішення «Про переведення земельних ділянок у землі запасу»
14.09.2011
Проект рішення «Про переведення земельних ділянок у землі запасу»
документ на скачування у форматі: .doc, 54 кб, id: 34
Проект рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу Коваленко В.В.» Рiшення № 128 вiд 19.07.2011 р. «Про затвердження розпоряджень сiльського голови, виданих у мiжсесiйний перiод»
19.07.2011
Рiшення № 128 вiд 19.07.2011 р. «Про затвердження розпоряджень сiльського голови, виданих у мiжсесiйний перiод»
Одинадцята сесія шостого скликання
документ на скачування у форматі: .jpg, 43 кб, id: 31
Рiшення № 127 вiд 19.07.2011 р. «Про передачу майна дiльничної лiкарнi, а саме легкового спец. автомобiля «Opel Combo» Садiвської територiальної громади до спiльної власностi територiальных громад району (Голопристанської центральної районної лiкарнi)»
Сторінки: Пред. 1 2 3 4 5 Наступна